Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cv.radakmu.org.ua)
Головна → Мінінфраструктури розробить стратегію розвитку річкової логістики

11.03.2019 12:25
Мінінфраструктури розробить стратегію розвитку річкової логістики Мінінфраструктури розробить стратегію розвитку річкової логістики

Міністерство інфраструктури найближчим часом розпочне роботу з розробки стратегії розвитку внутрішніх водних шляхів. Для цього буде створена робоча група, до якої залучать представників держпідприємств та приватного бізнесу.

Про це повідомив начальник відділу формування нормативно-правової бази у сфері морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України Олексій Геращенко під час «Річкового форуму 2019».

«Інфраструктура річкового транспорту це не лише причали, а ще 6 шлюзів, на річці знаходиться 24 мости, флот, навігаційне обладнання. Сьогодні існує гостра необхідність прийняття Закону про внутрішні водні шляхи. Через відсутність законодавчої складової ми зараз маємо таку ситуацію зі шлюзами — весь цей час на їх фінансування виділялось 39 млн грн. Практично в Міністерства фінансів немає підстав фінансувати шлюзи, адже зараз ці кошти виділяються не в рамках цільової програми, а лише для підтримки безпеки», — зазначає Олексій Геращенко.

За його словами, в проекті Закону про внутрішні водні шляхи закладена норма, якою передбачається, що шлюзи повинні фінансуватися з державного бюджету, і частину ремонтних робіт перекладати на гідроелектростанції.

Також Олексій Геращенко звернув увагу, що сьогодні на балансі Адміністрації річкових портів знаходиться близько 30 причалів в 8 областях України, які можуть використовуватись. Чиновник закликав зацікавлених у цій інфраструктурі звертатися до Адміністрації річкових портів.

 
Джерело: http://agroportal.ua/ua/news/ukraina/mininfrastruktury-razrabotaet-strategiyu-razvitiya-rechnoi-logistiki/

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cv.radakmu.org.ua/view/6043