Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cv.radakmu.org.ua)
Головна → До 500 тисяч поворотної допомоги фермерам - конкурс від Укрдержфонду

7.05.2019 12:56
До 500 тисяч поворотної допомоги фермерам - конкурс від Укрдержфонду До 500 тисяч поворотної допомоги фермерам - конкурс від Укрдержфонду

Український державний фонд підтримки фермерських господарств повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі розміром до 500 тисяч гривень за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам”.

Подача заявок триватиме до 4 червня. Заявки на участь приймаються регіональними комісіями Укрдержфонду. Документи, потрібні для подачі заявки, описані у п. 8 відповідної постановиКабміну.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, окрім:

  • боржників перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями;
  • банкрутів, або тих, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації;
  • тих, у кого виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Загальний фонд конкурсу складає 244,5 млн. гривень. Після завершення прийому заявок конкурсна комісія з питань надання фінансової підтримки проводить відбір та формує реєстр фермерів, які отримали право на отримання допомоги.

Фінансова допомога на поворотній основі передбачає, що виділені кошти мають бути повернені на умовах, описаних у договорі, але протягом не більше п’яти років.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/448613/do-500-tysyach-povorotnoyi-dopomogy-fermeram-konkurs-vid-ukrderzhfondu

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cv.radakmu.org.ua/view/6110