Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://cv.radakmu.org.ua)
Головна → Галузі з найбільшими перспективами зростання після коронакризи - НБУ

31.07.2020 17:01
Галузі з найбільшими перспективами зростання після коронакризи - НБУ Галузі з найбільшими перспективами зростання після коронакризи - НБУ

Після коронакризи нові стимули для розвитку отримує IT-сектор і внутрішній туризм. Найменше постраждало від карантинних обмежень сільське господарство.

Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу НБУ.

“Найбільш постраждалі від карантину галузі, зокрема сфера послуг, торгівля і транспорт – частково відновляться вже в III кварталі. Однак через низький попит вони ще довго не повернуться до докризового рівня”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією НБУ, відновлення в експортних галузях, зокрема металургії, відбудеться разом із зростанням світового попиту вже наступного року. Сільське господарство, очікувано, буде серед видів економічної діяльності, які найменше постраждають саме від карантинних обмежень, проте цього року очікуються дещо менші обсяги врожаю через гірші погодні умови.

“Нові стимули для розвитку отримує IT-сектор, зокрема – в частині проєктів з організації віддаленої роботи, а також внутрішній туризм”, – додали в повідомленні.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/475642/galuzi-z-najbilshymy-perspektyvamy-zrostannya-pislya-koronakryzy-nbu

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://cv.radakmu.org.ua/view/6653