Середа, 22 серпня 2018 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Мінрегіон запроваджує нові вимоги до теплоізоляції фасадів Мінрегіон запроваджує нові вимоги до теплоізоляції фасадів
21.08.2018 14:48
Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ запроваджує європейські вимоги до теплоізоляції фасадів, повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
коментарів: 0
читати далі →
Одну з опцій під час подання звітності з ПДВ перевели в автоматичний режим Одну з опцій під час подання звітності з ПДВ перевели в автоматичний режим
21.08.2018 14:42
З початку серпня одна з опцій під час заповнення декларації з ПДВ діджиталізована. Зокрема, один з додатків - а саме додаток 5 Розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів - буде заповнюватися автоматично. Про це інформує Європейська бізнес-асоціація (ЄБА).
коментарів: 0
читати далі →
ДФС посилено заходи з детінізації заробітних плат ДФС посилено заходи з детінізації заробітних плат
20.08.2018 13:49
У рамках виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо посилення контролю та вжиття заходів для запобігання ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до Пенсійного фонду, ДФС посилено заходи з детінізації заробітних плат.
коментарів: 0
читати далі →
Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі Україна займає перше місце з виробництва меду в Європі
20.08.2018 13:42
Україна посідає п'яте місце в світі за обсягом виробництва меду і перше з його виробництва в Європі.
коментарів: 0
читати далі →
Влада готує декілька законопроектів, націлених на розвиток IT-галузі Влада готує декілька законопроектів, націлених на розвиток IT-галузі
17.08.2018 21:47
Наразі готується декілька законопроектів, націлених на розвиток IT-галузі. Мета законодавчих ініціатив – залучення інвестицій у галузь.
коментарів: 0
читати далі →
Як ДФС буде перевіряти рахунки фізосіб-підприємців Як ДФС буде перевіряти рахунки фізосіб-підприємців
17.08.2018 21:40
Дані про банківські рахунки фізосіб-підприємців (ФОП) можуть стати доступними податківцям. Зараз ДФС домовляється з банками про надання такої інформації. Як буде працювати цей механізм, розбиралася LIGA.net .
коментарів: 0
читати далі →
ЄБА працює над спрощенням працевлаштування іноземців в Україні ЄБА працює над спрощенням працевлаштування іноземців в Україні
16.08.2018 14:11
Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) пропонує усунути законодавчу колізію при оформленні посвідки на проживання для іноземців в Україні. Про це повідомляє прес-служба Асоціації.
коментарів: 0
читати далі →
У Мінекономрозвитку назвали товари, яких Україна за півроку продала найбільше У Мінекономрозвитку назвали товари, яких Україна за півроку продала найбільше
16.08.2018 14:07
Найбільше у I півріччі Україна відправила на експорт недорогоцінних металів та виробів з них, продуктів рослинного походження, машин, обладнання та механізмів. Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.
коментарів: 0
читати далі →
Мінінфраструктури запустило онлайн-сервіс з інформацією про всі фінансові операції відомства Мінінфраструктури запустило онлайн-сервіс з інформацією про всі фінансові операції відомства
15.08.2018 21:14
Міністерство інфраструктури на своєму сайті запустило сторінку, де в режимі онлайн можна знайти інформацію про всі фінансові операції відомства і підзвітних йому структур.
коментарів: 0
читати далі →
КМДА запустить портал КМДА запустить портал "Відкриті дані"
15.08.2018 21:09
Київська міська держадміністрація до кінця 2018 року запустить у тестову експлуатацію міський портал “Відкриті дані”, що містить всю публічну інформацію міської влади. Про це наголошується в повідомленні КМДА.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 485
НАШІ ПАРТНЕРИ