Україна спростить систему сертифікації зернових складів і збільшить термін дії сертифіката.

   Така домовленість була досягнута 24 травня під час зустрічі міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка з президентом Американської торгової палати в Україні Хорхе Зукоскі, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

   Повідомляється, що сторони обговорили питання розвитку сільського господарства України та оптимізації українського законодавства до світових вимог.

   "Я задоволений, що ми ведемо активну співпрацю з Американською торговою палатою. Ми обговорюємо динаміку аграрного сектору та його адаптацію до європейського та світового ринку. Ми обмінюємося досвідом, висловлюємо пропозиції та зауваження і виходимо на той чи інший документ, який дає можливість гармонізувати стандарти з ЄС, привести у відповідність законодавство і зробити так, щоб це законодавство і стандарти поліпшили якість сільськогосподарської продукції та збільшили обсяги виробництва", - зазначив М.Присяжнюк.

   На зустрічі також обговорювалося питання українського хмелярства. Міністр зазначив, що виробники хмелю і пива повинні провести спільне засідання і запропонувати оптимальний варіант розвитку галузі.